Podstawa prawna
Kierownictwo w Domu Pomocy Społecznej
O grupie
Galeria zdjęć‡ grupy
O nas w mediach
Dom Pomocy Społecznej w Szczytnie
Filia Domu Pomocy w Spychowie


festyn Pieczonej Kiełbasy w Molzie

09.09.2013 11:43:15


 28 sierpnia 2013 roku za zaproszenie Domu Pomocy Społecznej w Molzie wybraliśmy się na „Festyn Pieczonej Kiełbasy”.  Impreza rozpoczęła się powitaniem gości przez Pana Dyrektora DOS Molza oraz Mieszkankę tego Domu.

Kolejnym punktem uroczystości był słodki poczęstunek. Następnie wszyscy uczestnicy festynu zostali zaproszeni na parkiet, gdzie uczestniczyli w przygotowanych przez gospodarzy konkursach. Między konkursami cały czas grała muzyka w rytmie której można było potańczyć. Mieszkańcy naszego Domu chętnie uczestniczyli zarówno w tańcach jak i konkursach.

Gdy już się grono biesiadników zmęczyło to znowu zasiedliśmy przy stołach, tym razem kosztowaliśmy pieczonej kiełbaski oraz bigosu.

Po wspaniałościach z grilla ponownie ruszyliśmy do zabawy. Na zakończenie imprezy zatańczyliśmy walczyka, a potem żegnani przez gospodarzy otrzymaliśmy upominki oraz serdeczne pozdrowienia. Następnie udaliśmy się w drogę powrotną. Zmęczeni zabawą, ale szczęsliwi będziemy oczekiwać na kolejny Festyn Pieczonej Kiełbasy w Molzie, który zapewne odbędzie się w przyszłym roku.

 

© Oprogramowanie Meteoryt