Podstawa prawna
Kierownictwo w Domu Pomocy Społecznej
O grupie
Galeria zdjęć‡ grupy
O nas w mediach
Dom Pomocy Społecznej w Szczytnie
Filia Domu Pomocy w Spychowie


Kulinariada w Piasutnie

20.07.2010 11:20:19


Dnia 14 lipca w Filii Środowiskowego Domu Samopomocy w Piasutnie odbyła się już II Kulinariada Smaczne Piasutno połączona z prezentacją zespołów muzycznych z każdego z zaproszonych ośrodków. 

Organizatorzy zadbali by podczas uroczystości nikt nie pozostawał głodny - przyrządzono zarówno potrawy z grilla jak również przekąski w postaci sałatek.wykonane przez uczestników zabawy.

Dom Pomocy Społecznej w Szczytnie w konkursie kucharskim reprezentowała grupa trzyosobowa pod opieką terapeutki Pani Elżbiety Sarbiewskiej.

W części muzycznej udział wzięła grupa wokalna "Christopher" pod kierownictwem muzykoterapeuty Pana Krzysztofa Fuksa. Grupa wykonała trzy konkursowe piosenki o tematyce mazurskiej, ludowej i dowolnej.

Każdej grupie przyglądali się jurorzy, którzy oceniali, jak również komentowali ich poczynania. Efektem ich działań było przyznanie wszystkim uczestnikom czołowego miejsca.

Wszystkim przedstawicielom ośrodków pomocy zostało wręczone pamiątkowe zdjęcie każdej z grup oraz certyfikaty upamiętniające uczestnictwo w obu kategoriach - muzycznej i kulinarnej.

© Oprogramowanie Meteoryt