Podstawa prawna
Kierownictwo w Domu Pomocy Społecznej
O grupie
Galeria zdjęć‡ grupy
O nas w mediach
Dom Pomocy Społecznej w Szczytnie
Filia Domu Pomocy w Spychowie


Biesiada rodzinna impreza integracja z okazji „Dnia Rodziny”

14.06.2018 10:11:42


  W dniu14 czerwca 2018 r. w naszym domu zorganizowana została impreza integracyjna. Spotykaliśmy się już po raz kolejny, by wspólnie: Mieszkańcy, ich rodziny, zaproszeni goście oraz wszyscy pracownicy Naszego Domu uroczyście świętować ten jakże ważny dla nas wszystkich dzień.
Uroczystego otwarcia imprezy dokonała Dyrektor Domu Pomocy Społecznej Pani Dorota Sędzińska – Bruździak
Z tej okazji przygotowaliśmy wiele atrakcji w postaci : prezentacji twórczości artystycznej i wokalnej Mieszkańców, koncertu Zespołu wokalnego „ Nadzieja „ ze Szczytna, nie zabrakło muzyki w rytmie disco – polo, Nadleśnictwo Szczytno wystawiło stoiska promocyjno – edukacyjne, niesamowitą atrakcję stanowiły pokazy strażackie wykonane przez strażaków z Państwowej Straży Pożarną w Szczytnie, pracownie działające w naszym Domu przygotowały prezentację fotograficzną gdzie można było zobaczyć pracę Mieszkańców wszyscy , którzy zechcieli poprawić swój wygląd magli to zrobić w kąciku urody a chętni do zrobienia pamiątkowych zdjęć mogli je wykonać w foto-budce przygotowanej specjalnie na tę uroczystość. Nie zabrakło też stoiska z watą cukrową oraz konkursów zręcznościowych przygotowanych pod kierunkiem terapeutów, nagrody w tych konkursach ufundowało Szkolne Koło Caritas z Rozóg.
Aby dodać wszystkim energii do zabawy nasze wspaniałe kucharki pod kierunkiem Pani Marioli Siemińskiej przygotowały pyszne dania z grilla i słodkości w postaci ciast.

 

© Oprogramowanie Meteoryt