Podstawa prawna
Kierownictwo w Domu Pomocy Społecznej
O grupie
Galeria zdjęć‡ grupy
O nas w mediach
Dom Pomocy Społecznej w Szczytnie
Filia Domu Pomocy w Spychowie


IX Integracyjna Spartakiada Domów Pomocy Społecznej Polski Północno-Wschodniej

12.06.2014 10:30:54


12 czerwca 2014r. odbyła się IX Integracyjna Spartakiada Domów Pomocy Społecznej Polski Północno-Wschodniej, zorganizowana przez Stowarzyszenie Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych „ Przystań” przy Domu Pomocy Społecznej w Nowej Wsi Ełckiej.

Impreza rozpoczęła się o godz. 10:30 przemarszem zawodników z boiska DPS do hali sportowej, po czym nastąpiło uroczyste otwarcie zawodów. Uczestnikami Spartakiady były podopieczni domów pomocy społecznej z regionu Polski północno-wschodniej, a każda z drużyn składała się z dziewięciu osób. Nie zabrakło wielkich emocji i sportowego ducha walki. Celem spotkania była przede wszystkim dobra zabawa i integracja mieszkańców domów pomocy, którzy dzięki zawodom mogą ponadto rozwijać umiejętności współpracy w grupie . W spartakiadzie uczestniczyli mieszkańcy naszego domu : Pani Iwona Kepler, Pani Wioletta Lelewska, Pan Roman Kotewicz, Pan Władysław Drozdowski, oraz Pan Paweł Dziubiel.

W drugi dzień Spartakiady uczestnicy mieli przyjemność zwiedzać Park Dzikich Zwierząt w Okrągłym. Podczas zwiedzania parku dla gości przygotowane były smakołyki z grilla.

 

© Oprogramowanie Meteoryt