Podstawa prawna
Kierownictwo w Domu Pomocy Społecznej
O grupie
Galeria zdjęć‡ grupy
O nas w mediach
Dom Pomocy Społecznej w Szczytnie
Filia Domu Pomocy w Spychowie


II Wojewódzki Przegląd Piosenki Karaoke Osób Niepełnosprawnych

17.04.2013 01:00:00


    W dniu 17.04.2013, w Domu Pomocy Społecznej w Szczytnie odbył się II Wojewódzki Przegląd Piosenki Karaoke Osób Niepełnosprawnych. Pomysł imprezy zrodził się rok temu w pracowni muzykoterapii prowadzonej przez terapeutę Krzysztofa Fuks. Powstanie przeglądu ma na celu: integrację mieszkańców DPS z uczestnikami  innych placówek, propagowanie muzyki, integrację ze środowiskiem mieszkańców miasta i powiatu Szczytno oraz ośrodkami  woj. Warmińsko-Mazurskiego.
     O godz. 10:00 Pani Dyrektor Jolanta Dunaj-Tarkowska uroczyście powitała przybyłych gości i otworzyła wzmagania uczestników z muzyką. Do uczestnictwa w przeglądzie wyraziło chęć 12 grup przybyłych z placówek z województwa, oraz miasta i powiatu szczycieńskiego. Śpiewanie piosenek Karaoke odbywało się w połączeniu z dyskoteką wspartą efektami świetlnymi typu: projektora laserowego oraz iluminacji tym podobnych  świateł. Podczas dobrej zabawy nie obyło się bez bisów. Szlagierem tegorocznej edycji przeglądu okazała się piosenka zespołu „Weekend”- „Ona tańczy dla mnie”… Wszyscy uczestnicy przeglądu wypadli rewelacyjnie.
    Po ok. 4-rogodzinnych występach i świetnej zabawy odbyło się uroczyste zakończenie.Pani Dyrektor Jolanta Dunaj-Tarkowska  w asyście pani Wicedyrektor Magdy Opalach, oraz Koordynatora Pana Dariusza Jasińskiego wręczyli dyplomy i upominki uczestnictwa dla każdej placówki oraz drobne pamiątki dla poszczególnych uczestników. Po uroczystym obiedzie uczestnicy II Przeglądu Piosenki Karaoke Osób Niepełnosprawnych Szczytno 2013 udali się do swoich macierzystych placówek.

© Oprogramowanie Meteoryt