Podstawa prawna
Kierownictwo w Domu Pomocy Społecznej
O grupie
Galeria zdjęć‡ grupy
O nas w mediach
Dom Pomocy Społecznej w Szczytnie
Filia Domu Pomocy w Spychowie


Wystawa prac Twółrczoś›ci i Rzemiosła Artystycznego Osób Niepeł‚nosprawnych powiatu Szczycień„skiego

17.12.2008 11:23:25


Ogłoszenie wyników w Miejskim Domu Kultury w Szczytnie

Dnia 19 listopada 2008r. mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Szczytnie zostali zaproszeni na ogłoszenie wyników konkursu pt. „To, co jest na końcu tęczy” VIII Wystawy Twórczości i Rzemiosła Artystycznego Osób Niepełnosprawnych Powiatu Szczycieńskiego do Miejskiego Domu Kultury w Szczytnie. W konkursie brały udział 124 osoby niepełnosprawne z całego powiatu w tym mieszkańcy naszego Domu.

Miłym zaskoczeniem był dla nas fakt, że najwięcej nagrodzonych prac zostało wykonanych w pracowniach terapeutycznych w tym: pracownia komputerowa, plastyczna i rękodzieła artystycznego, przez naszych mieszkańców. Z tego tytułu jako grupa zajęli oni I miejsce w konkursie. Nagrodę indywidualną w kategorii „Malarstwo” za zajęcie III miejsca zdobył Pan Piotr Cejko, wyróżnienie w tej kategorii zdobyli: Pani Anna Ossowska, Pan Tadeusz Sulżycki i Pani Krystyna Hryniuk.  W kategorii „Malarstwo na szkle” został wyróżniony Pan Marian Pawelczyk. W kategorii „Collage (techniki mieszane)” I miejsce zajęła Pani Halina Trzcińska, II miejsce Pani Stefania Put oraz Pan Jerzy Bach, wyróżniony został Pan Leszek Czarnecki. Pani Stefania Mazurkiewicz została wyróżniona za pracę w kategorii „Tkaniny (hafty, batiki, aplikacje)”. W kategorii „Rysunek” I miejsce zajął Pan Arkadiusz Bogucki, III miejsce Pan Bernard Szmiech, wyróżniony został Pan Andrzej Jakubiak. W kategorii „Grafika (komputerowa, fotomontaż)”            I miejsce zajął Pan Damian Mikołajski, II miejsce Pan Jan Pieryni, III miejsce Pan Waldemar Szmul.

Podczas uroczystości wręczania nagród laureatom została też wyróżniona Instruktor Terapii Zajęciowej Pani Agata Olifirko za największą ilość nagrodzonych prac wykonanych przez mieszkańców pod jej kierunkiem.

 

© Oprogramowanie Meteoryt