Podstawa prawna
Kierownictwo w Domu Pomocy Społecznej
O grupie
Galeria zdjęć‡ grupy
O nas w mediach
Dom Pomocy Społecznej w Szczytnie
Filia Domu Pomocy w Spychowie


''ŚWIĘTO DYNI'' - HALLOWEEN W MOLZIE

24.10.2012 07:17:37


Mieszkańcy naszego Domu otrzymali zaproszenie do Domu Pomocy Społecznej w Molzie. W środę 24 października b.r. wybraliśmy się w drogę. Zabraliśmy ze sobą ciekawe – mrożące krew w żyłach przebrania dla naszych Mieszkańców w postaci różnych strojów i masek.
      Radość z podróży była ogromna, pogoda nam dopisała, wszelkie uroczystości odbyły się na świeżym powietrzu pod namiotami, przy pieczonym grillu i ognisku. Był gorący bigos, kiełbaska z grilla oraz wiele pysznych przysmaków…
Impreza rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia programu dnia.
Nasz Dom reprezentowali: Pani Lucyna Lubiejewska, Pan Andrzej Ławicki, Pan Marcin Szwarz, Pan Ryszard Haftkowski, Pan Waldemar Szmul  oraz  Pani Halina Babik. Wszyscy nasi reprezentanci świetnie sobie radzili w przygotowanych atrakcjach i konkursach, gdzie poza zabawą dopisywał im dobry humor. Podczas imprezy nasi podopieczni zaprezentowali się w  halloweenowych przebraniach, malowaniu twarzy i tańcach. Była również możliwość wzięcia udziału w konkursie śpiewu, gdzie tu godnie reprezentował nas Pan Waldemar Szmul. To pierwsza impreza tego typu, czym wzbudzała wiele emocji i rywalizacji. Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątki. Imprezę uważamy za bardzo udaną i ciekawą.

 

© Oprogramowanie Meteoryt